باکس مجازی ساز

 

این فناوری مبنی بر سه بعدی سازی شخص یا فضای حجمی داخل داخل شیشه با وضوح بسیار بالا و در سایز های مختلف می باشد.
۱-باکس مجازی ساز چهار وجهی :

 

متشکل از یک باکس شیشه ای چهار وجهی در ابعاد متناسب با محیط(از۴۵سانتیمتر تا ۵متر) که تصاویر لوگو ی شرکت و یا سازمان ،کلیه تبلیغات مربوطه، فعالیتها، محصولات و نیز فرایند تولید محصولات مرحله به مرحله به شکل سه بعدی و معلق در فضای ۳بعدی به نمایش در میاید.


۲-باکس مجازی ساز سه وجهی:

 

در ابعاد مختلف (از ۴۵سانتیمتر تا۱۲۰سانتیمتر)متشکل از باکسی شیشه ای بوده که موارد مطروحه بصورت سه بعدی و معلق داخل فضایی سه وجهی به نمایش در میاید


۳-باکس مجازی ساز تک وجهی:

در ابعاد متفاوت (از ۴۵سانتیمتر تا۱۲۰سانتیمتر) که از یک باکس شیشه ای تشکیل گردیده که موارد مطروحه بصورت سه بعدی و معلق در فضاداخل فضایی تک وجهی به نمایش در میاید.

 

۴-تصاویرسه بعدی معلق در فضا

 

 

در این فناوری اشخاص و اجسام در ابعاد و اندازه های مختلف به شکل معلق در فضای و با استفاده از یک سطح ویژه مشاهده میگردند،از این فناوری میتوان درایجاد تصاویر مجازی با نمای سه بعدی و کاملا واقعی درحوزه های گوناگون بهره جست .


۵-مجری مجازی

 

 

این تکنولوژی در خلق تصاویر مجازی با نمای سه بعدی و %۱۰۰واقعی در استودیو، مجری مجازی و یا ایجاد افرادی که به طور مستقیم در تماس با صدا وسیما و با برنامه های زنده هستند، به کار میرود.

۶-استودیوی مجازی

 

 

این فناوری مبتنی بر ایجاد المانها و تصاویر مجازی بدون استفاده از هر گونه تکنیک فیلمبرداری بوده که  به صورت نمای واقعی و %۱۰۰طبیعی قابل رویت می باشد.

۷-ماکت مجازی:

این تکنولوژی با قابلیت نمایش ماکتها و پروژه های ساختمانی اجرا شده و نیز پروژه های در حال اجرا همراه با ارایه کلیه مراحل فرایند ساخت و ساز، مناسب ترین جایگزین ماکتهای فیزیکی در صنعت ماکت سازی می باشد.از قابلیتهای منحصر به فرد این فناوری کیفیت و وضوح بسیار بالا،قابلیت تغییر و جابجایی پروژه و امکان به روز رسانی ماکت در کوتاهترین زمان ممکن و نیزدارای قابلیت ادغام با ماکت فیزیکی می باشد.

 

 

از موارد استفاده این فناوری میتوان به فیلدهای گوناگون تبلیغاتی، صداوسیما،مراکزآموزشی،ساختمانی، اداری ،مسکونی،تفریحی و نیز کلیه جشن ها و اعیاد، نمایشگاه ها ،جشنواره ها،افتتاحیه و اختتامیه ها اشاره کرد.

 

 

 

Translate:

Slideshow